Mirbud S.A. w budowlanym natarciu

  • 7.12.2018, 10:54 (aktualizacja 07.12.2018 15:32)
  • Leszek Wątkowski
Mirbud S.A. w budowlanym natarciu Telewizja Świnoujście
Pracownicy firmy Mirbud S.A. ze Skierniewic zakończyli już rozbiórkę starego boiska i rozpoczęli prace ziemne przy rozbudowie Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki.

Jak stwierdził Jacek Karalus  kierownik robót z firmy Mirbud S.A, Dziś na początku grudnia 2018 roku jeszcze niewiele widać z tej wielkiej inwestycji, bo nadal trwają prace wstępne do rozpoczęcia budowy które to prace wykonuje około  15 pracowników. Budowa kompleksu obiektów sportowych przy Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki to jedna z największych obecnie rozpoczętych inwestycji w mieście. Jej koszt to ponad 43 mln złotych, z czego ponad 4,5 mln złotych pochodzi z Programu Rozwoju Ministerstwa Sportu i Turystyki. Pierwszy etap obejmuje budowę hali sportowej z łącznikiem. W samej hali będzie wielofunkcyjna sala sportowa z widownią, boiskami do koszykówki, siatkówki, tenisa, badmintona, gimnastyki sportowej, siłownia.  Kolejny etap to nadbudowa jednego z istniejących budynków szkoły. Znajdą się tam dwie sale dydaktyczne wraz z zespołem pomieszczeń składających się na pracownię gastronomiczną. W ostatnim etapie wybudowana zostanie kryta pływalnia wielofunkcyjne boiska sportowe oraz zagospodarować terenu wokół obiektu. Inwestycja powinna zakończyć się  w październiku 2020 roku.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

 

 

 

 

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe