Konieczność czy fanaberia właścicieli?

  • 7.12.2018, 11:15 (aktualizacja 07.12.2018 15:38)
  • Leszek Wątkowski
Konieczność czy fanaberia właścicieli? Telewizja Świnoujście
Przyjmuje się wg. ostrożnych szacunków, że w Świnoujściu żyje ponad dwa tysiące psów różnych ras. Nie brakuje też kotów mających domy jak i dziko żyjących. W mieszkaniach trzymamy też ryby akwariowe, króliki, myszki, szczury hodowlane, kawie domowe, pajęczaki a nawet gady.

Nie zamierzamy namawiać mieszkańców do hodowli czy trzymania konkretnych zwierząt w naszych domach. Dziś chcemy zwrócić uwagę na coś innego, tym czymś są ubranka dla psów i inne rzeczy znajdujące się w specjalistycznym handlu oferowane  w okresie zimowym.  Zakup takiego ubranka czy nawet psich bucików to konieczność, czy może fanaberia właścicieli? Na tak postawione pytanie wyczerpującej odpowiedzi udzieliła lekarz weterynarii Marta Karwan-Zimoląg z gabinetu weterynaryjnego Vet Medica. Ze strony handlowej wypowiedziała się Anna Mroczek ze sklepu zoologicznego „Aliland”.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stanisława
Stanisława 9.12.2018, 09:37
Nie tak dawno każdy Burek wcinał resztki z pańskiego stołu, pochłeptał wody i walnął się w kącie do spania. Gdy trzeba było pomocy, to odwiedzało się klinikę p. Tokarskiego przy rzeźni. Obecnie dla Burków pracuje psi przemysł odzieżowy, przetwórczy, zabawkarski i weterynaryjny z gabinetami wyposażonymi w sprzęt i sale zabiegowe.
Burki są przez to szczęśliwsze? Właściciele wydają niemałą kasę by sprostać modzie i głupocie, by ich Burek nie był gorszy od Burka sąsiadów! Czy to szaleństwo ktoś opanuje?
pikuś
pikuś 8.12.2018, 19:42
Ponoć psy upodabniają się do swoich właścicieli. Niekiedy warto spojrzeć na ubranego psiaka i właścicielkę, nie wiadomo z kogo jest większa polewka
goran
goran 7.12.2018, 19:39
żeby jeszcze psiarze łaskawie sprzątali gówna po swoich przyjaciołach to nawet niech je za batmanów przebierają
Lena
Lena 7.12.2018, 19:33
Fachowa i kompetentna jest pani doktor Marta, zawsze gotowa do skutecznej pomocy.
Konrad
Konrad 7.12.2018, 17:39
Mam znajomych którzy posiadają pudla. Pies ten miewa się lepiej jak niejedno małe dziecko. Pudel odżywia się specjalnymi smakowymi karmami, posiada swoje witaminy i odżywki. Właściciele wożą go specjalnie do kliniki weterynaryjnej na przeglądy i do fryzjera w Poznaniu. Pudel posiada specjalne posłanie, które zostało zakupione we Włoszech z ekologicznych materiałów itp itd. Ludzie świat schodzi na psy!!!
Bruno
Bruno 7.12.2018, 17:26
Fakt, jest teraz coraz więcej ras psów, które są ciepłolubne, ale szczytem fanaberii jest robienie z psów wariatów i ubieranie je w te wszystkie fizdrygały, na które pracuje już cały psy przemysł robiąc niezłe kokosy, nie wspominając o psiej i kociej karmie.

Pozostałe