×

Rozmowy na czasie

  • 7.01.2019, 15:02 (aktualizacja 07.01.2019 16:12)
  • Leszek Wątkowski
Rozmowy na czasie Telewizja Świnoujście
Rozmowy na czasie wkroczyły w 17 sezon na naszej antenie. W pierwszych dniach stycznia 2019 roku, z naszymi gośćmi rozmawialiśmy na aktualne tematy związane z działalnością Rady Miasta.

Instytut Języka Polskiego U.W. ogłosił, że najpopularniejszym słowem w minionym roku został rzeczownik "konstytucja". Nasi goście wytypowali inne popularne słowa na wyspach.  Za tydzień rozpoczyna się 27 finał WOŚP, dlatego ten fakt, nie mógł przejść bez echa w dyskusji. Zaproszenie do programu przyjęli radni:  Jan Borowski (PO) - przewodniczący Komisji Gospodarki Morskiej RM, radny Sławomir Nowicki (GM) -przewodniczący Komisji Gospodarki i Budżetu i radny Jack Jurkiewicz (PiS) - do niedawna wiceprzewodniczący RMŚ. Zapraszamy!

Leszek Wątkowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tvswinoujscie.pl z siedzibą w Świnoujściu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pronobis
Pronobis 10.01.2019, 13:28
Szkoda ,że Panowie nie poruszyli jeszcze jednej ważnej kwestii ,może red. Leszek temat ruszy ... chodzi o kwestię rozbudowy LNG o 3 zbiornik oraz rozbudowę hub a do ładowania tzw bunkierek .. czy ktoś jeszcze pamięta ,że Nasz wspaniały PEC miał być podłączony do LNG ??czy coś w tym temacie się dzieje ? przecież obok tunelu jest to dla Nas mega strategiczny temat .. w dobie podwyżek cen węgla jego oddziaływania na środowisko .. mieć gaz pod nosem i nie myśleć o tym poważnie ... gdyby ktoś pomyślał o tym serio to PEC oprócz produkcji ciepła ,podgrzania wody może również produkować energię elektryczną... Tylko trzeba chcieć.
Panie Leszku , liczę na Pana .
Pozdrawiam
Adrian
Adrian 10.01.2019, 08:34
Czas najwyższy by prezydent przyjrzał sie działalności wydziału Zarządzania Kryzysowego U.M. Bo jeśli ich działania sprowadzają się tylko do tego, żeby dwa razy w roku uruchomić syreny alarmowe, to chyba zbyteczny jest ten cały wydział?
Irena
Irena 8.01.2019, 17:15
Zaklinanie rzeczywistosci,i wypowiedzi skrajnie nieprawdziwe i propagandowe...przez p. J.Jurkiewicza przerazily mnie....jakze sie mylilam co do tego radnego...w imie etyki ...nie powinien byc radnym to po prostu odrazajace.
Teresa
Teresa 9.01.2019, 15:31
Jurkiewicz to jeden z najbardziej moralnych radnych w tej radzie, nigdy nie poszedł na żaden układ dla czystości nawet teraz zrezygnował żeby nikt nie miał żadnych wątpliwości. Wzór prawdy i pracowitości a że jest solą w oku miejscowych misiewiczów bo nie zabiegał o synekury to postanowiono go zgnoić.
Irena
Irena 10.01.2019, 19:47
Dziwnie Pani pojmuje moralnosc.....wzystko sie Pani pomieszalo tak jak Panu Jurkiewiczowi.
Pronobis
Pronobis 8.01.2019, 12:04
Generalnie to dobrze ,że tak się to potoczyło mamy pełny obraz pis u jaki jest , nigdy nie ulegajmy - prawdziwy wyznawca pis nigdy nie będzie chciał robić czegoś dobrego dla całej społeczności -NIGDY.
Jestem przekonany ,że Pan Nowicki może spokojnie wejść do składu prezydium - facet gwarantuje sprawne jej działanie.
Pis jak nie chce pracować wspólnie to za 9 m- cy przekona się jak się traci władzę centralnie a wcześniej mimo być może większej ilości zdobytych mandatów w eurowyborach to wejdzie w tzw pat .
Karol
Karol 8.01.2019, 08:03
Tłumaczenie radnego Jurkiewicza dotyczące rezygnacji z pełnionej funkcji jest miałkie. W czym funkcja szefa klubu PiS w radzie miasta przeszkadza w pełnieniu funkcji wiceprzewodniczącego rady?
ona
ona 8.01.2019, 11:36
W jakości Karolu , w jakości.
Ula
Ula 7.01.2019, 19:51
Zgadzam się z Radnym J. Borowskim. Ma rację i doskonale uzasadnił słowo roku w mieście - TUNEL. Tunel to zapewne słowo kilku dekad a nie tylko roku.
prawnik
prawnik 7.01.2019, 16:56
Przecież Jurkiewicz jeszcze jest wiceprzewodnczącym RM aż do przyjęcia odwołania na następnej sesji.
radca
radca 7.01.2019, 20:03
Czyżbyś miał jakieś wątpliwości, że rada miejska na najbliższej sesji Jurkiewicza nie odwołała?
prawnik
prawnik 8.01.2019, 11:35
Radco czytaj ze zrozumieniem, napisałem że Jurkiewicz jest wiceprzewodniczącym, a nie jak w artykule że już nie jest.

Pozostałe