Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 10 maja 2024 06:25

Sport

Trwa zwycięska passa siatkarzy Maratonu Świnoujście

W ubiegły weekend Kadeci Maratonu Świnoujście brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Kadetów w Świeciu i wrócili z pierwszym miejscem pokonując wszystkie zespoły. W Świeciu 7 zespołów grało systemem każdy z każdym 3 sety bez względu na wynik. Nasi siatkarze zostawili dużo potu na parkiecie i wygrali kolejno 6 meczów z następującymi przeciwnikami:

29.04.2016 12:25
Puchar Polski w taekwondo olimpijskim

W Bydgoszczy 07-10.04.2016 odbyła się druga edycja Pucharu Polski w Taekwondo Olimpijskim – Bydgoszcz Cup. W zawodach udział wzięły wszystkie liczące się w tej dyscyplinie kluby z Polski oraz Finlandii, Czech, Niemiec, Białorusi, Ukrainy oraz Łotwy, które zgłosiły do tego turnieju ponad 600 zawodników.

21.04.2016 12:16
Siatkarze L.O.MS Świnoujście wygrali III Ligę!

Młodzi siatkarze SMS Świnoujście osiągnęli duży sukces zajmując 1 miejsce w III Lidze. W piątek 8 kwietnia utrzymali się na fotelu lidera ogrywając w ostatniej kolejce we własnej Hali, bez straty seta wicelidera ,,Bronka" Koszalin w setach do 21,18,20. Trzeba przyznać, że świnoujscy siatkarze byli rewelacją tych rozgrywek i tym bardziej zasłużyli na duże słowa pochwały, bo byli najmłodszą drużyną grającą w III Lidze.

18.04.2016 12:20
Z podwórka na stadion

Dnia 08 kwietnia w Szczecinku odbył się turniej finałowy piłki nożnej chłopców U-12 i U-10, a także dziewcząt U-12 i U-10 „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarka.Miasto Świnoujście reprezentowała drużyna składająca się uczniów SP nr 1 i 2 chłopców z Orlika 2012.

11.04.2016 14:32
Omnibus-2016.

Określeniem Omnibus nazywano m.in. człowieka znającego dużo wiadomości z różnych dziedzin. Okazuje się, że zdobyte wiadomości najlepiej sprawdza się w sposób czynny, połączony z praktyką. Kolejny już raz nauczyciele z różnych przedmiotów od wielu tygodni, układali zadania, z którymi w czwartek, 7 kwietnia br. przez blisko dwie godziny zmagały się drużyny publicznych szkół podstawowych na Międzyszkolnym Turnieju Omnibus, przygotowanym przez Gimnazjum Publiczne nr 2 im. Henryka Sienkiewicza.

08.04.2016 12:56
Wspaniały sukces siatkarzy Maratonu Świnoujście

W miniony weekend w Świnoujściu w dniach 1-3 kwietnia odbywał się Półfinał Mistrzostw Polski Kadetów. Nasi młodzi siatkarze przy wspaniałym dopingu i pełnej hali kibiców wygrali dwa z trzech meczy i awansowali do najlepszej ósemki w Polsce!

08.04.2016 09:12
Turniej piłki nożnej szkół podstawowych

W dniu 21 marca na obiekcie sportowym odbył się turniej piłki nożnej zespołów szkół podstawowych. W turnieju uczestniczyły tylko zespoły ZSP-4 i SP-1. W sumie cztery drużyny.

25.03.2016 10:50
Wspaniały sukces siatkarzy Maratonu-LNG Świnoujście

W dniach 17-20 marca w Świnoujściu odbywał się Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Kadetów. Nasi siatkarze wykonali plan w 100 procentach i zwyciężyli wszystkie cztery mecze zdobywając 1 miejsce i awansowali do Półfinału Mistrzostw Polski (najlepsza 16-tka w Polsce).

23.03.2016 14:03
 AP Kołobrzeg - FLOTA Świnoujście 1-1 (1-0)

Po wcześniejszych porażkach z Kotwicą 1-5 i 0-2, mamy dziś wreszcie remis 1-1 w meczu wyjazdowym.

20.03.2016 12:33    6
Ostatni sprawdzian wygrany przez nasz zespół!

Flota - Hanza Goleniów 4-3 (1-3). Hanza Goleniów to rywal bardzo solidny, walczący w III grupie A klasy o awans - tak jak Flota w swojej. Wybór tego przeciwnika na ostatni sprawdzian nie był przypadkowy.

13.03.2016 12:29    4
Zwycięski start juniorów

Juniorzy Floty Świnoujście wygrali swoje pierwsze spotkanie w rundzie rewanżowej pokonując dziś Stal Szczecin 2-1. W pierwszej połowie oba zespoły miały swoje szanse na zdobycie bramki.

13.03.2016 12:22    6
Niedzielne babskie bieganie…

Niedzielna deszczowa aura, 6 marca br. nie była w stanie pokrzyżować organizacyjnych szyków, tym bardziej nie wystraszyła też ponad setki uczestniczek IV Babskiego Biegu z okazji zbliżającego się Święta Kobiet – 8 marca.

06.03.2016 17:06    10